UWAGA: ze względu na przenosiny sklepu na nową platformę uprzejmie prosimy wszystkich o wykorzystanie Punktów Lojalnościowych najpóźniej do 5.10. br. Po tej dacie punkty przepadną

Eucalan 100 ml - naturalny płyn do prania wełen i dzianin

w magazynie

Nowy

4 Przedmioty

22,00 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 2 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 2 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,40 zł.


Płyn do prania ręcznego i mechanicznego delikatnych dzianin i tkanin z włókien naturalnych. Naturalny detergent. 

Biodegradowalny, nietoksyczny, bez fosforanów, wzbogacony naturalną lanoliną i naturalnymi olejkami zapachowymi.

Bardzo wydajny, wystarczy niewielka ilość płynu dodana do wody - patrz Sposób użycia poniżej. 


Dzięki praniu w takich naturalnych środkach ubrania wykonane z naturalnych włókien, jak wełny, mohery, kaszmiry, długo zachowają swój naturalny wygląd i strukturę. Posłużą Ci długie lata! Zdecydowanie zalecamy pranie w takich środkach. 

Do stosowania w praniu ręcznym i mechanicznym.

Sposób użycia:

- pranie ręczne - rozpuścić 5ml płynu w 4 l letniej wody, zanurzyć dzianinę/tkaninę, moczyć 15 minut nie ruszając, pod koniec lekko ugnieść, wyciągnąć delikatnie wyciskając nadmiar wody (nie wykręcać), rozłożyć na ręczniku do wyschnięcia;

- pranie w pralce – używając programu dla wełny/prania delikatnego/prania w niskiej temperaturze i 15-30 ml płynu Eucalan wyprać wybrane dzianiny/tkaniny. Nie wirować, wycisnąć delikatnie nadmiar wody, suszyć na płasko.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii: